Aktualności

Wytyczne dotyczące certyfikacji i oceny
01 lipca 2020

Ramamani Iyengar Memorial Yoga Instytut w Punie wznawia prace nad głęboką przebudową systemu certyfikacyjno-egzaminacyjnego. Stowarzyszenia jogi Iyengara na całym świecie otrzymały ostateczną wersję wytycznych, które mają posłużyć do wprowadzenia zmian. Podręcznik udostępniamy w całości, tak, aby każdy zainteresowany mógł się z nim zapoznać.

Warsztat z Zubinem Zarthoshtimaneshem
24 czerwca 2020

Joga jest jak ocean powiedział w jednym z wywiadów Zubin Zarthoshtimanesh, doświadczony i popularny na całym świecie nauczyciel jogi Iyengara. W pierwszy weekend lipca, pierwszy raz w Polsce będziemy mieli okazję do spotkania z nim podczas warsztatu on-line. To wyjątkowe wydarzenie, bo dotąd nie gościliśmy Zubina Zarthoshtimanesh w naszym kraju. Warsztat odbywa się pod patronatem SJIP. Będzie tłumaczony na jezyk polski.

Międzynarodowy Dzień Jogi
18 czerwca 2020

W niedzielę 21 czerwca spotkamy się w wielu miejscach, aby wspólnie praktykować jogę. Okazją do tego jest Międzynarodowy Dzień Jogi, który po raz szósty obchodzimy na całym świecie. Za proklamowaniem tego święta przez Organizację Narodów Zjednoczonych głosowało 177 krajów ze 193 państw członkowskich. Warto więc dołączyć do tej ogólnoświatowej celebracji jogi. Możecie zrobić to w Warszawie na polach Mokotowskich, na stadionie Korona w Krakowie czy w siedmiu parkach Wrocławia.