Aktualności

Spotkanie Komitetu Technicznego
20 sierpnia 2021

Komitet Techniczny przeanalizował przebieg pierwszych certyfikacji w nowym systemie szkoleniowo-certyfikacyjnym. Na podstawie tych wniosków doprecyzowane zostały ustalenia dotyczące zasad uzyskania statusu członka komisji certyfikacyjnej, kwestii certyfikacji warunkowej oraz kształtu informacji zwrotnej przekazywanej uczestnikom. Załączamy uchwałę KT 02/2021. Od lipca br. do składu KT dołączyła Dorota Kobos, nauczyciel poziom 3.

Wyjazdowy kurs dla początkujących
26 lipca 2021

Poznaj metodę Iyengara to wyjątkowy warsztat przeznaczony dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą. 5 dni w pełnym spokoju, położonym w lesie Oddechowie. Wiele godzin praktyki asan, pranajamy, medytacji i różnych metod relaksacji. Kurs prowadzi Dorota Kobos, doświadczona nauczycielka metody Iyengara. Uczestnicy kursu będą mieli możliwość uczestniczenia w lekcjach prowadzonych w trakcie certyfikacji na poziom 1. Już na początku swojej jogicznej drogi zapoznają się z systemem edukacyjno-certyfikacyjnym naszej metody i będą mieli okazję do spokatnia zarówno kandydatów na nauczycieli, jak i członków komisji certyfikacyjnej. Kurs odbywa się w dniach 6-10 września br.

Szkolenia kompetencyjne SJIP
07 lipca 2021

Ruszamy z projektem szkoleń on line dla nauczycieli jogi oraz wszystkich praktykujących. Już teraz możecie zapisać się na wrześniowy kurs filozofii jogi, a w sierpniu otworzymy rejestrację na jesienny cykl warsztatów z anatomii. Trzy wykłady Joga w teorii i praktyce: Między ruchem a filozofią poprowadzi dr Matylda Ciołkosz, adiunkt w Instytucie Religioznawstawa Uniwersytetu Jagielońskiego i jednocześnie nauczycielka jogi Iyengara. Prześledzi przemiany jogi w ciagu 2,5 tys. lat, abyśmy lepiej zrozumieli współczesne systemy jogi.