Aktualności

Ruszają zapisy na egzaminy nauczycielskie
01 grudnia 2019

Aktualnie trwające zapisy obejmują terminy egzaminów zaplanowane na pierwsze półrocze 2020 roku. Druga tura zapisów przewidziana jest w czerwcu.

Aby zapisać się na egzamin, nalezy wypełnic formularz on-line oraz opłacic zadatek w wysokości połowy opłaty egzaminacyjnej na dany stopień. Niezbędne do tego jest posiadanie własnego konta na stronie internetowej Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Konwencja jogi 2020
25 listopada 2019

4 dni warsztatów, w tym 16 godzin praktyki i ponad 4 godziny wykłądów i rozmów o metodzie B.K.S. Iyengara oraz jodze Patandżalego. Znany jest juz szczegółowy plan przyszłorocznej Konwencji Jogi Iyengara w Polsce. Zapisy rozpoczną się na początku grudnia.

Zmiany w systemie egzaminacyjno-szkoleniowym
14 listopada 2019

Nowe zasady kształcenia nauczycieli jogi wg metody B.K.S. Iyengara wchodzą w życie od 1 stycznia 2020 roku. Zgodnie ze wskazaniami Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute (RIMYI) w Punie w Indiach system opiera się na mentorskiej relacji między nauczycielem prowadzącym i osobą w trakcie szkolenia nauczycielskiego. Ma to na celu indywidualizację procesu nauczania i głęboką dbałość o najwyższą jakość praktyki i nauczania jogi.