Aktualności

Anatomia jogi
08 września 2021

Otwieramy rejestrację na kolejne szkolenie SJIP: Anatomia jogi on line. Kurs jest przeznaczony dla nauczycieli jogi i wszystkich praktykujących, którzy chcą poszerzyć i usystematyzować wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii. Każde z czterech spotkań odbędzie się w formie 3-godzinnego warszatu, który poprowadzi mgr fizjoterapii Monika Salitra. Ruszamy 2 października.

Spotkanie Komitetu Technicznego
20 sierpnia 2021

Komitet Techniczny przeanalizował przebieg pierwszych certyfikacji w nowym systemie szkoleniowo-certyfikacyjnym. Na podstawie tych wniosków doprecyzowane zostały ustalenia dotyczące zasad uzyskania statusu członka komisji certyfikacyjnej, kwestii certyfikacji warunkowej oraz kształtu informacji zwrotnej przekazywanej uczestnikom. Załączamy uchwałę KT 02/2021. Od lipca br. do składu KT dołączyła Dorota Kobos, nauczyciel poziom 3.

Wyjazdowy kurs dla początkujących
26 lipca 2021

Poznaj metodę Iyengara to wyjątkowy warsztat przeznaczony dla osób rozpoczynających swoją przygodę z jogą. 5 dni w pełnym spokoju, położonym w lesie Oddechowie. Wiele godzin praktyki asan, pranajamy, medytacji i różnych metod relaksacji. Kurs prowadzi Dorota Kobos, doświadczona nauczycielka metody Iyengara. Uczestnicy kursu będą mieli możliwość uczestniczenia w lekcjach prowadzonych w trakcie certyfikacji na poziom 1. Już na początku swojej jogicznej drogi zapoznają się z systemem edukacyjno-certyfikacyjnym naszej metody i będą mieli okazję do spokatnia zarówno kandydatów na nauczycieli, jak i członków komisji certyfikacyjnej. Kurs odbywa się w dniach 6-10 września br.