Aktualności

Konwencja jogi 2020
25 listopada 2019

4 dni warsztatów, w tym 16 godzin praktyki i ponad 4 godziny wykłądów i rozmów o metodzie B.K.S. Iyengara oraz jodze Patandżalego. Znany jest juz szczegółowy plan przyszłorocznej Konwencji Jogi Iyengara w Polsce. Zapisy rozpoczną się na początku grudnia.

Zmiany w systemie egzaminacyjno-szkoleniowym
14 listopada 2019

Nowe zasady kształcenia nauczycieli jogi wg metody B.K.S. Iyengara wchodzą w życie od 1 stycznia 2020 roku. Zgodnie ze wskazaniami Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute (RIMYI) w Punie w Indiach system opiera się na mentorskiej relacji między nauczycielem prowadzącym i osobą w trakcie szkolenia nauczycielskiego. Ma to na celu indywidualizację procesu nauczania i głęboką dbałość o najwyższą jakość praktyki i nauczania jogi.

Podróż do źródeł
06 października 2019

Pierwszy intensive w Punie w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute (RIMYI) dedykowany wyłącznie polskim nauczycielom. Odbędzie się od 2 do 16 marca 2020 roku. Uczestnicy warsztatu będą praktykować w legendarnym instytucie pod okiem m.in. wnuczki Iyengara Abhijaty. Zapisy trwają do 30 października. Pierwszeństwo na liście zgłoszeń mają nauczyciele poziomu Intermediate, którzy dotąd nie studiowali w RIMYI.