Aktualności

Dodatkowe certyfikacje we wrześniu
29 kwietnia 2021

6 maja rozpocznie się rejestracja na kolejne dwa terminy certyfikacji na poziom 1. Są one zaplanowane na 6 - 8 września i 8- 10 września w Oddechowie koło Warszawy. Dzięki organizacji tych certyfikacji, kolejnych 12 osób będzie mogło zweryfikować swoje umiejętności i zakończyc ważny etap na drodze nauczycielksiej edukacji. W sumie w 2021 roku odbędzie się 6 certyfikacji na poziom 1.

18 kwietnia odbyło się spotkanie przedstawicieli europejskich stowarzyszeń jogi Iyengara. W każdym z krajów trwa wdrażanie nowego systemu certyfikacyjno-edukacyjnego. Polska jest jedynym miejscem, gdzie przeprowadzone zostały certyfikacje próbne, a proces nowej certyfikacji jest tak zaawansowany.

Przyśpieszenie rejestracji na certyfikacje w listopadzie
12 kwietnia 2021

Rejestracja na dwie certyfikacje w listopadzie br. rozpocznie się już 19 kwietnia. Od tego dnia bedzie można wypełnić formularz rejestracyjny w profilu użytkownika. To znaczne przyśpieszenie ma związek z koniecznością oceny liczby osób chętnych do przystapienia do certyfikacji na poziom 1 w tym roku. W przypadku dużego zainteresowania rozważana jest organizacja dodatkowych certyfikacji we wrzesniu.

Certyfikacja na poziom 1 w 2021 roku
25 marca 2021

Rozpoczynają się zapisy na 2 pierwsze, czerwcowe terminy Certyfikacji na poziom 1. Rejestracja odbywa się on-line poprzez stronę joga.org.pl w dniach od 26 marca do 9 kwietnia. Rejestracja na listopadowe terminy certyfikacji uruchomiona zostanie w dniach 1 - 15 lipca br. Od grudnia br. wrócimy do systemu, gdy terminy certyfikacji i rejestracja uruchamiane będą w grudniu roku poprzedzającego.

Komitet Techniczny, po szczegółowej analizie egzaminów próbnych, określił format certyfikacji w nowej formule. Zmianie ulega sama nazwa - odchodzimy od posługiwania się pojęciem "Egzamin" na rzecz "Certyfikacji". Miejscem certyfikacji na poziom 1 w 2021 roku będzie Ośrodek Oddechowo pod Warszawą. Zaplanowano 4 terminy: 14-16 i 16-18 czerwca oraz 15-17 i 17-19 listopada.