Aktualności

Festiwal Jogi Iyengara
02 grudnia 2023

Od 8 do 14 grudnia zapraszamy do udziału w Festiwalu Jogi Iyengara. To już czwarta edycja tego wydarzenia, które pokazuje korzyści płynące z praktyki jogi i zapoznaje odbiorców z podstawami naszej metody. Tematem Festiwalu jest "Witalność, stabilność, wyciszenie - jak praktyką jogi wspierać równowagę fizyczną i emocjonalną". 7 lekcji on-line poprowadzą doświadczone nauczycielki i nauczyciele tej metody. Grudniowe święto jogi związane jest z rocznicą urodzin B.K.S. Iyengara, w tym roku sto piątą.

Polski Intensive Puna 2024
02 października 2023

Instytut Iyengara w Punie w Indiach (Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute) powstał po to, aby nauczyciele z całego świata mogli pogłębiać swoją praktykę i zrozumienie jogi. Bardzo cieszymy się, że kolejna grupa polskich nauczycieli stanie na matach w legendarnym instytucie, pod okiem tamtejszych nauczycieli. Głęboką wdzięczność wyrażamy Nataszy Moszkowicz i Ewie Wardzale, których determinacja i działania spowodowały, że drugi Intensive może się wydarzyć. Wydarzenie przeznaczone jest dla nauczycielek i nauczycieli jogi oraz osób w trakcie treningu nauczycielskiego będących członkami SJIP. Zapisy już sie zakończyły.

Terminarz wydarzeń w ostatnim kwartale br. i w 2024 roku
20 września 2023

Znamy już najważniejsze daty i informacje dotyczące działań SJIP w przyszłym roku. Konwencję poprowadzi Birjoo Mehta, bliski uczeń B.K.S. Iyengara. Będzie to jego druga wizyta w Polsce, a konwencja odbędzie się w dniach 17-19 maja. Zanim to nastąpi, będziecie mogli wziąć udział w drugim Polskim Intensivie Puna 2024. Zapisy ruszą na poczatku października. 12-14 kwietnia możecie spodziewać się certyfikacji na poziom 1, która odbędzie się w Katowicach. Przyszłoroczną jesienią będzie miała też miejsce długo wyczekiwana certyfikacja na poziom 2. Zapiszczie ważne daty i pamiętajcie, że jeszcze w tym roku czeka nas wiele wydarzeń. Sprawdźcie w tekście pełnego terminarza.