Aktualności

Terapeutyczny aspekt jogi Iyengara
06 listopada 2022

Już po raz trzeci zapraszamy w grudniu do udziału w Festiwalu Jogi Iyengara. 8 lekcji on-line prowadzonych przez jednych z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi w Polsce będzie poświęconych pracy z częstymi problemami zdrowotnymi. Uczestnicy będą mogli się przekonać, że joga Iyengara ma wiele terapeutycznych możliwości. Udział w Festiwalu jest jednocześnie wsparciem mieszkańców rodzinnej wioski B.K.S. Iyengara, bo część dochodu przekazywana jest na rzecz fundacji Bellur Project. Festiwal odbędzie sie on-line w dniach 7 - 14 grudnia.

Terminarz na 2023 rok
25 października 2022

Konwencja Jogi Iyengara w przyszłym roku odbędzie się na żywo w Krakowie, w terminie 2 - 4 czerwca. Poprowadzi ją Uday Bhosale, wieloletni nauczyciel Instytutu w Punie, obecnie uczący w Wielkiej Brytanii. W terminarzu znalazły sie również terminy przyszłorocznych certyfikacji na poziom 1, w tym wariantu miejskiego.

Przed nami druga edycja Anatomii jogi
02 października 2022

Otwieramy rejestrację na oczekiwane Szkolenie Kompetencyjne SJIP Anatomia jogi on line. Kurs obejmuje 4 spotkania, dla których wspólnym mianownikiem będą: najczęstsze zaburzenia układu ruchu - jak z nimi praktykować. Szkolenie prowadzić będzie mgr fizjoterapii Monika Salitra. Do udziału zapraszamy nauczycieli jogi i wszystkich praktykujących, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę z anatomii. Na każdą sesję trzeba zarejestrować się osobno.